سلام

حال و روزگار چطوره؟ بچه ها کم کم عید هستااا برنامه هاتون چیه؟ لیست تهیه کردید؟؟ چی کارا باید بکنید؟ 

وقت آرایشگاه و یکم دست زدن به موهامون و شروع ماسک بازی و یکم رعایت رژیم غذایی برای فیت شدن و گردگیری و لباس چی بپوشیم و اینا شروع شده هاااا. بجنبید، چشم به هم بزنید دی هم تموم شده همینجوری که الان چهار روزش گذشت

با دوستان امشب برنامه کافه داریم. من باید کم کم آماده شم نسیم که الان چندماهی هست خونه پدرش سکنی گزیده و من حدود دو هفته ای هست خبردار شدم آهای جوون ها چی کار میکنید با زندگیتون؟! 

قبل ازدواج یکم به معیاراتون عقلانی فکر کنید!! صادق باشید بلاخره که میخواید باهم زندگی کنید طرفتون متوجه میشه!! جنگ اول به ز صلح آخر نگذارید بشه یک پایان تلخ بهتر از تلخی بی پایان است.

چی نوشتم???????? همش شد دیالوگ.

حالا نسیم سفارش کرده بابام گفته ۷ باید خونه باشی (دقیقا واسه همین چیزا نسیم فی الفور ازدواج کرد!! که راحت باشه حالا برگشته سر خونه اول)

با خودم میگم برو با همون شوهر زندگی کن فقط بگو تو برا خودت زندگی کن منم برای خودم!! بعد میگم: مگه فیلمه، زن سراسر عشق و محبت هست چجوری با بی عاطفگی کنار بیاد.

خلاصه که من هر موقع این جریانات رو میبینم و مثلا توو خونه تعریف کنم، ریکشن بابا: من ترجیح میدم دخترم بگیریم توو بغل(به اینجا که میرسه دوتا دستهاش رو جمع میکنه توو سینه اش)، همینجا ور دلم باشه (منم جز گاهی وقتا باقی اوقات با این وضع راحتم)

خب من برم.

فلن

خونه ,زندگی ,نسیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

پمپ وکیوم روغنی VALUEدو مرحله 17متر همه چیر معرفی جاذبه های گردشگری ایران و جهان , اطلاعات گردشگری رادیو فارسی | پخش آهنگ افزودنی ارزان کده سایت پرسپولیس تخته نرد آنلاین با پول واقعی